Булер'ян класичний

4 600,00 ₴
Піч Булер'ян класичний
Об'єм опалювального приміщення - до 100 м3
Діаметр труб - 76 мм.
Виробництво: Україна
Кількість

Піч булерьян дозволяє опалювати будь-які житлові і виробничі приміщення. Піч булерьян працює на твердому паливі, такому як брикети, дрова і деревні відходи і т.д. ККД печі булерьян становить понад 75% за рахунок двофазного згоряння палива. На першій стадії паливо тліє і виділяє пічні гази, а на другій стадії відбувається повне згороння виділившихся продуктів згоряння. Завдяки такій технології згорання палива на одному повному завантаженні піч може працюватиме до 8 годин!
 
Діаметр труб булерьян: 76 мм, товщина труби: 3,5 мм
 
Всі печі виготовляються відповідно до ТУ У 27.5-20866186-001 діє до: 2015
 
У всіх пічках типу "Булер'ян" і печах тривалого горіння застосована запатентована система допалювання димових газів, що дозволяє збільшити теплову потужність до 20% при тій же витраті дров в порівнянні з печами "Булер'ян" зі звичайним підведенням вторинного повітря.
Всі булерьян (печі) додатково можуть комплектуватися:
- підставками;
- теплообмінниками - використання теплообмінника збільшить теплову потужність печі, збільшить ККД і власне зменшить споживання дров;
- бічними панелями;
- тепловими плитами.
Доставка по Україні
Доставка в будь-яке місто України здійснюється кур'єрськими службами (послуги перевізника оплачуються покупцем). Ми пропонуємо Вам тільки найзручніші і оперативні види доставки, здійснювані транспортними кампаніями. Терміни та вартість доставки визначаються в залежності від регіону.

Характеристики

Висота
690
Ширина
500
Довжина,мм
711
Кількість труб, шт
6
Номінальна теплова потужність, кВт
6
Площа опалення, м2
40
Обєм опалювального приміщення, м3
100
Діаметр дверцят топки, мм
270
Діаметр димоходу,мм
120
Площа теплообмінника, м2
0,98