Булерьян класичний тип 02

7 400,00 ₴
Піч Булерьян класичний
Тип 02
Об'єм опалювального приміщення - до 400 м3
Кількість

Піч булерьян дозволяє опалювати будь-які житлові і виробничі приміщення. Піч булерьян працює на твердому паливі, такому як брикети, дрова і деревні відходи і т.д. ККД печі булерьян становить понад 75% за рахунок двофазного згоряння палива. На першій стадії паливо тліє і виділяє пічні гази, а на другій стадії відбувається повне згороння виділившихся продуктів згоряння. Завдяки такій технології згорання палива на одному повному завантаженні піч може працюватиме до 8 годин!
 
Діаметр труб булерьян: 76 мм, товщина труби: 3,5 мм
 
Всі печі виготовляються відповідно до ТУ У 27.5-20866186-001 діє до: 2015
 
У всіх пічках типу "Булер'ян" і печах тривалого горіння застосована запатентована система допалювання димових газів, що дозволяє збільшити теплову потужність до 20% при тій же витраті дров в порівнянні з печами "Булер'ян" зі звичайним підведенням вторинного повітря.
Всі булерьян (печі) додатково можуть комплектуватися:
- підставками;
- теплообмінниками - використання теплообмінника збільшить теплову потужність печі, збільшить ККД і власне зменшить споживання дров;
- бічними панелями;
- тепловими плитами.
Доставка по Україні
Доставка в будь-яке місто України здійснюється кур'єрськими службами (послуги перевізника оплачуються покупцем). Ми пропонуємо Вам тільки найзручніші і оперативні види доставки, здійснювані транспортними кампаніями. Терміни та вартість доставки визначаються в залежності від регіону.
15 од.